Життя у стилі ЕКО

Ми можемо дуже скептично ставитися до закликів змінити світ і врятувати Землю, але коли людина матиме уяву хоча б про деякі розміри збитків, які вона наносить своєю діяльністю, то обов’язково відреагує на дзвони про екологічну катастрофу.

Тому працівники бібліотеки для юнацтва вирішили поспілкуватися з молоддю (Олександрійського навчально-виховного комплексу №9, Ліцею інформаційних технологій, Гімназії-інтернату) у формі тренінгу про основні екологічні проблеми нашого довкілля.

Учасникам тренінгу наочно (на прикладі яблука) продемонстрували обмеженість природних ресурсів на нашій планеті. Присутні дискутували та активно обговорювали основні джерела забруднення та можливі шляхи його зменшення. В ході тренінгу учасники були поділені на три групи для створення міні-проектів «Земля», «Вода» та «Повітря». Кожна група визначала роль стихії у природі, проблеми та шляхи їх вирішення. Усвідомити всю серйозність та глибину екологічної ситуації в Україні та світі допомогли вдало підібрані відеоролики.

Щоб розрядити атмосферу були проведені хвилинка релаксації та вправа-розминка «Австралійський дощ». Бурю позитивних емоцій викликала жартівливо-серйозна гра «Сміттєбол», де учасники мали кинути згорток паперу та потрапити до урни. На завершення, учні створили колаж «Планета моєї мрії», де відобразили все те, що вони хотіли б бачити навколо себе.

В цілому тренінг пройшов у дружній атмосфері, жваво, цікаво та змістовно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.