Засідання методоб’єднання

Фахова співпраця шкільних та публічних бібліотек нашої громади

Новий навчальний рік 2021-2022 уже на порозі. До нього готуються як бібліотекарі загальноосвітніх навчальних закладів, так і бібліотечні фахівці Олександрійської централізованої бібліотечної системи, щоб повноцінно, з новими силами та ідеями, задовольняти і розвивати інформаційні потреби та запити учнів, сприяти цікавому проведенню дозвілля, допомагати вчителям міста в їхній роботі.

Під час засідання методичного об’єднання шкільних бібліотекарів, яке відбулося 18 серпня 2021 року на базі центральної міської бібліотеки для дітей, обговорювалося питання переформатування бібліотечних закладів з метою створення гнучкої, динамічної структури, комфортного середовища, привабливого простору для спілкування, навчання, відпочинку з використанням новітніх інформаційно-комунікативних технологій, що забезпечують надання широкого спектру інноваційних послуг.

Методист науково-методичного центру управління освіти, молоді та спорту міської ради Лозова Ольга Іванівна відкрила зібрання та познайомила присутніх з планом роботи засідання.

Завідувач відділу комплектування, обробки літератури, організації і використання єдиного фонду Арендаренко Олена Станіславівна у своєму виступі «Регламентуюча документація роботи бібліотеки з фондами» висвітлила питання правильного сортування літератури за визначеною причиною її вибуття з фонду, складання актів та списків тощо.

Завідувач методичного відділу Новіцька Н.В. за допомогою мультимедійної презентації у своєму виступі на тему: «Шкільна бібліотека в умовах НУШ: час змін, трансформацій, нововведень» розкрила різноманітні методи переформатування сучасних бібліотек: функціональне зонування приміщення, надання івент-послуг, перехід до території інтелектуального дозвілля та коворкінг-простору, оновлення методики масової та індивідуальної роботи тощо.

Фахова співпраця шкільних та публічних бібліотек надихає і мотивує, адже дитина-читач займає особливе місце в читацькій когорті, викликає бажання вдосконалювати, оновлювати, покращувати роботу бібліотеки з року в рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.