Заглянемо у сиву давнину

Рідний край – це мала Батьківшина, частина нашої неньки України. Ще з давніх часів українці навчали дітей любити і берегти свою землю.

Любов до України починається з любові до своєї малої Батьківщини – місця, де людина народилася і провела дитячі роки свого життя.

19 березня до Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна завітали учні 7-х класів ОНВК №17. На них чекав захоплюючий краєзнавчий круїз «Заглянемо у сиву давнину» в рамках Всеукраїнського Тижня дитячого читання. З «планом» круїзу присутніх ознайомила бібліотекар дитячого Інтернет-центру Наталія Додатко. Озброївшись історичними знаннями про Україну, в цілому, та про місто, зокрема, всі дружно вирушили в дорогу. Мандрувати було цікаво, бо з кожним кроком скарбничка знань поповнювалась новою інформацією.

Учасники заходу побували майже в усіх куточках міста. Школярі мали змогу помилуватися краєвидами своєї малої батьківщини, побачити вигляд міста в далекому минулому та вигляд сучасний, переглядаючи відеофільм «Таємниці Старого Міста» та мультимедійну презентацію «Славетні імена Олександрійщини». А розгадуючи ребуси, складаючи пазли, беручи участь у краєзнавчій вікторині «Чи знаєш ти своє минуле?» та грі-орієнтир «Прогулянка по карті Олександрії», школярі поринули в минуле, згадавши історичні віхи рідного краю.

Діти дійшли висновку, що навіть якщо живеш у рідному місті багато років, все одно можна відкрити для себе багато нового та цікавого, адже Олександрія дійсно дуже багата на архітектурні пам’ятки, мальовничі місця для прогулянок та корисного відпочинку.

Хочеться, щоб діти та молодь пишалися тим, що вони українці і мешканці такого чудового міста – ОЛЕКСАНДРІЯ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.