Юридична приймальня – земельні питання

Оренда землі є дуже специфічним правовим інститутом, який може приховувати у собі багато таких «підводних каменів», як постійні зміни у законодавстві та численна судова практика.

А враховуючи той факт, що в Україні поступово впроваджується земельна реформа, такі питання є особливо актуальними як для власників земельних ділянок, так і для юристів та адвокатів, що спеціалізуються на земельному праві.

Тож в таких складних ситуаціях все частіше у людей виникає потреба отримати пораду. Саме з цією метою на базі Центральної міської бібліотеки діє юридична приймальня від Олександрійського місцевого центру з надання БВПД.

5 серпня на індивідуальну консультацію до спеціаліста Поповича Володимира Сергійовича завітав олександрієць саме з питанням розірвання договору оренди землі. Досвідчений юрист вичерпно поінформував чоловіка та вручив корисні пам’ятки та буклети.

Тож правова допомога приходить до кожного, хто її потребує.

Запрошуємо всіх бажаючих звертатись з різних правових питань до юриста, який приймає в Центральній міській бібліотеці:

– перший та третій четвер кожного місяця з 10:00 до 12:00 год. – в читальній залі, за адресою: вул. Григорія Усика, 41;

– другий та четвертий четвер кожного місяця з 10:00 до 12:00 год. – на абонементі, за адресою: Перспективна,14.

Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

Також можна звернутися до Олександрійського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м. Олександрія, вул. Першотравнева 51, тел.(05235) 7-04-40, 7-04-04.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.