Юридична приймальня, щодо несплати комунальних послуг

За останній період часу, тарифи на житлово-комунальні послуги (ЖКП) зросли в декілька разів, що при економічному стані країни є досить гострим та складним питанням для населення.

Тому, на сьогодні, є досить велика кількість споживачів ЖКП, які неспроможні сплатити в повному обсязі або, які вважають що нічого страшного в цьому немає і впродовж тривалого терміну не сплачували за послуги. А тому, повинні знати, які наслідки несуть їх дії, щодо несплати комунальних послуг.

На питання саме про стягнення заборгованості отримала відповідь місцева жителька під час індивідуальної консультації зі спеціалістом Олександрійського місцевого центру з надання БВПД Поповичем Володимиром Сергійовичем, який надав вичерпну інформацію згідно з законодавством України та наголосив бути дуже обачними та контролювати постійно процес нарахування та сплату комунальних послуг.

Запрошуємо звертатись з цих та інших правових питань до юриста, який приймає в Центральній міській бібліотеці перший та третій четвер кожного місяця з 10 до 12 години. Також можна звернутись до Олександрійського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м.Олександрія, вул. Першотравнева 51, тел. (05235) 7-04-40, 7-04-04. Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.