Янголи, які стали героями

Небесна Сотня – саме так уся країна називає тих, кого жорстоко розстріляли на Майдані 6 років тому.

Боротьба, яку вони розпочали ціною власного життя, триває до сьогодні. Спочатку вони вимагали право вибору. Потім їм довелось вимагати право жити. І хоч кулі снайперів – це вагомий аргумент, але ні кулі, ні гранати, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти цих людей. Вони гинули, та не здавались…

Сьогодні, працівники бібліотеки-філії № 10 разом з учнями 8-Б класу ЗНЗ № 10 вшанували пам’ять полеглих героїв Небесної сотні відвідавши академію мужності «Янголи, які стали героями», пригадали події, які стали знаковими в українській історії. Незабутнє враження на присутніх справило відео «Майдан 20 лютого. Це було тут». Щоб краще налаштуватись на хвилю тих подій, учасники заходу переглянули віртуальну експозицію речей – символів майдану. Ще одним кроком у вшануванні стала хвилина мовчання після лемківської пісні «Пливе кача» у виконанні гурту «Піккардійська терція».

Небесна Сотня. Кожен із її героїв заплатив за свої переконання найвищу ціну – життя. І для нас є святим обов’язком гідно вшанувати Героїв. Щоб ми пам’ятали – хто і за що загинув. Щоб ми їх не зрадили. Слава Героям Небесної Сотні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.