Виставка “Все починається з родини”

Родина – це те первинне середовище, де людина повинна вчитися творити добро.

Родина – це найрідніші, найближчі люди, які допомагають усім нам у складних ситуаціях, дарують нам тепло. Це безпечний і затишний рідний дім, а родинне тепло, й уроки життя – це те, що людина бере із собою в усі дорослі шляхи.

Український День родини – досить молоде свято і відзначається з 2012 року. Цього дня міцніше обійміть і поцілуйте членів своєї великої або маленької сім’ї, скажіть їм теплі слова любові й поваги, поділіться з ними своїми почуттями і відчуйте їх важливість для вас.

Якщо ж у цей день ви далеко один від одного, то обов’язково надішліть привітання та листівки з днем сім’ї всім рідним і близьким. Адже у цей день так хочеться приділити більше уваги своїм рідним і подарувати радісні емоції.

Бібліотекарі Центральної міської бібліотеки підготували для відвідувачів виставку-рекомендацію «Духовний храм людини: сім’я, родина, рід», на якій розміщено цікаву літературу з сімейної педагогіки, дитячої психології, родинних стосунків, поради для всебічного розвитку дитини.

У нинішньому динамічному світі родинне тепло дає нам всім відчуття безпеки, любові та розуміння. Тож, вітаємо всіх зі святом та бажаємо вам міцної дружної родини та сімейного затишку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.