2

Виставка Марії Гулої

В  Арт-холі центральної міської бібліотеки ім.О.Пушкіна щомісячно проходять презентації мистецькихробіт наших талановитих художників міста та майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

Г арного літнього дня, увазі всіх поціновувачів мистецтва пройшла презентація картин талановитої молодої олександрійки, художниці-портретиста- Марії Гулої, адже це її перша персональна та ще й благодійна виставка!

Кожна робота Марії – талановита. За думкою фахівців не кожен знаменитий художник уміє малювати портрети. Наприклад, створюючи пейзаж, то зовсім необов’язково, щоб він був схожий на ту місцевість, яку хотіли зобразити. У випадку з портретом все трохи інакше. Адже будь-яка людина зможе порівняти портрет з оригіналом і сказати, схожий він чи ні.

Секрет художників-портретистів у тому, щоб розглянути в кожній людині щось унікальне, що відрізняє його від всіх інших і зобразити це на папері.

Що ж до Марії Гулої, то дівчина має свій індивідуальний художній стиль, що чітко відображається у її полотнах.

Під час презентації виставки підтримали молоду художницю друзі, родичі однодумці. В благодійній виставці першим виявив бажання придбати картину Анджеліни Джолі Сергій Гриценко.

Крім робіт Марії, на виставці «Молоді та креативні», яку присвячуєно Дню молоді, представлені роботи майстрів декоративно-прикладного мистецтва, а саме: Мотанки – Нестерова Анна Писанки – Крисюк Влада Квілінг – Євдокімова Євгенія Розпис по склу – Стаднік Яна Паперовий тунель – Ларіонов Назар, Миронченко Євгенія, Сидоренко Анна Гобелен – Калінько Тетяна Різьба по дереву – Яковенко Анатолій та зразкова студія «Різьблення по дереву». Керівник: Д.В.Кудря Вироби ручної роботи HandMade – Цицерова Людмила Петриківський розпис – Анна Душина Картини з солоного тіста – Колякіна Юлія Розпис на камені – Юлія Волошина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.