Ввічливе прохання, ввічлива відмова

10 листопада учні 2-4-х класів НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» завітали в центральну міську бібліотеку для дітей на Fresh-спілкування «Ввічливе прохання, ввічлива відмова».

Дітвора вирушила в подорож до країни «Ввічливості», де на них чекали цікаві та веселі випробування. Мандруючи, діти розглядали різні ситуації у спілкуванні та правила доброї поведінки. На яких тільки зупинках не побувала малеча!

На Зупинці «Пізнайко» присутні зустріли справжніх вихованих хлопчиків-лицарів та дівчаток-квіточок. В «Містечку вихованих людей» діти допомогли мешканцям міста виправити помилки за правилами етикету. На зупинці «Скринька народної мудрості» познайомились з прислів’ями про добрі ввічливі слова.

Важливим показником ввічливості людини є її вміння вітатися. Учні дізналися про багато форм різних привітань, що існують у світі. На закінчення заходу діти власноруч створили квітку чарівних слів. Найактивнішими учасниками заходу виявилися дівчатка Козюренко Ярослава і Вершиніна Єва, які, до того ж, знають найбільше чарівних слів.

Завершили спілкування іграми «Якщо ви ввічливі…» та «Вчимося ввічливості».

Захід відбувся в рамках реалізації проекту корекційно-розвиваючої студії «Сонячні зайчики» за підтримки Британської Ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.