1

ВУЛИЧНА КНИЖКОВА PR-АКЦІЯ: «Психологія для життя»

Психологічні знання та навики потрібні кожному.

Адже вони допомагають нам краще розуміти себе, один одного, стосунки між нами. Вони дають нам можливість краще турбуватися про власний психологічний стан, власне психічне здоров’я і, звісно ж, краще розуміти інших, мати більше взаємного розуміння у спілкуванні, загалом глибші стосунки.

Психологічні знання та навики потрібні в усіх сферах – вихованні дітей, подружніх стосунках, у праці з клієнтами наших послуг (особливо, якщо це праця у сфері людина-людина), спілкуванні з колегами по команді на роботі, ефективній самоорганізації часу та постановці життєвих цілей та багатьох інших.

Тож, 14 червня, бібліотекарі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС провели вуличну книжкову PR-акцію «Психологія для життя» для усіх тих, хто зацікавлений психологією. З книг, що були представлені на цій виставці, можна знайти багато порад і рекомендацій, які допоможуть у вирішенні багатьох життєвих проблем і ситуацій.

Низка досліджень довела, що читання не лише розвиває в нас емпатію, а й заспокоює та допомагає впоратись із тривожністю та стресом.

Завітайте до Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС за адресою: вул. Григорія Усика, 41 та ознайомтесь з книгами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.