Вода, ти не просто необхідна для життя

Щороку, 22 березня відзначається Всесвітній День води. Вода – найпростіша і така звична речовина на планеті.

Але в той самий час вода таїть в собі безліч загадок, її досі продовжують досліджувати вчені, знаходячи щоразу щось нове.

З метою відзначення Всесвітнього дня водних ресурсів, 26 березня, працівники Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна запросили учнів 9-х класів колегіуму на екологічно – пізнавальну годину «Вода, ти не просто необхідна для життя».

Бібліотекарі розповіли дітям про значення води в житті людини і чому її потрібно берегти. Учні дізналися багато цікавих фактів про воду: що найчистіша вода знаходиться у Фінляндії, а найбільше прісної води знаходиться в льодовиках.

Бібліотекарі нагадали дітям, що всі живі тварини і рослини складаються з води: тварини та риби – на 75%, медузи – на 99%, картопля – на 76%, яблука – на 85%, помідори – на 90% , огірки – на 95%, кавуни – на 96%. Навіть людина складається з води: 86% води міститься в тілі у новонародженого і до 50% у літніх людей.

Також, на заході згадали, що на протязі багатьох віків людство ідеалізувало воду, поклонялося їй як божеству, оспівувало в піснях, віршах, прислів’ях. Тож бібліотекарі, провели вікторину «Вода – джерело життя», загадали загадки про воду, діти жваво відповідали на всі запитання.

Для всіх присутніх на заході були показані відеофільми «Вода має пам’ять», «Найгарніші та казкові водойми».

Важливий висновок, який зробили за результатами проведеного заходу − піклуючись про воду, про її стан та якість ми в першу чергу піклуємось про себе та про своїх близьких.

І вкотре хочеться закликати: «Бережіть воду!», адже вода – одне з найбільших багатств на Землі, це носій нашої історії, нашого буття…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.