1

Віртуальна зустріч з Кіровоградською письменницею Ольгою Мігель

У спекотну неділю 27 червня бібліотекарі міста та читачі знайшли дуже цікаву віртуальну комунікацію та використали неймовірну можливість зануритися у химерний світ Ольги Мігель.

Надзвичайно цікавої, яскравої молодої письменниці з Кропивницького, яка працює в жанрах підліткової фантастики, розважального фентезі та соціальної містики, є неодноразовою призеркою конкурсу «Коронація слова» та «Брама»..

Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва в рамках Х Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» влаштувала віртуальну зустріч з креативною письменницею, таємничою, не форматною, з незвичною (як для письменниці) зовнішністю.

Ольга Мігель презентувала підлітковий фентезі-роман «Крук та Чорний Метелик. Відгук темних сновидінь», в якому читач разом із головною героїнею занурюється в атмосферу нового світу, розгадує змови та підступи, щоб відхилити загрозу, рівних якій країна Ануара не бачила вже кілька тисяч років.

Не можна не згадати інтелектуальний містичний роман «Сновида», «Відгук темних сновидінь» — роман-фентезі, довгоочікуване продовження трилогії «Крук та Чорний Метелик», в якому гучно вистрілюють загадки та легенди, закладені в першій частині.

Романи Ольги Мігель – не просто містика, пригоди чи хоррор, усі вони дуже психологічні і навіть підіймають деякі соціальні проблеми. Мало того! У багатьох описах «Сновиди» легко впізнати місто Кропивницький (Раніше Кіровоград), селище Нове!

Надзвичайно й те, що кіровоградська письменниця сама працює над художнім оформленням романів і навіть сама створює буктрейлери до своїх книг!

Ольга – суперяскрава, неординарна особистість, але дуже проста і весела!

Любителі містичного та фантастичного! Не пропустіть найцікавіше! У бібліотеках нашого міста вже є книги талановитої землячки! Не пожалкуєте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.