Віртуальний екскурс «Туризм для людей літнього віку»

Кажуть, що жити на пенсії – це мистецтво, якому треба вчитися. Адже, саме на пенсії — життя тільки починається. А, читати нотації нащадкам, дивитися серіали довжиною в Велику китайську стіну і в’язати кілометри шкарпеток – сьогодні не модно і нудно!

Чи існує альтернатива для динамічних бабусь і дідусів, обтяжених вантажем вільного часу? Чим займатися, як зробити своє життя насиченим і цікавим? Про це дізналися пенсіонери, які завітали 3 квітня до центральної міської бібліотеки на віртуальний екскурс «Туризм для людей літнього віку».

Під час заходу бібліотекар ознайомила присутніх з сучасними різновидами туризму, розповіла про унікальні міста для подорожей Україною та світом, а цікаві відео-сюжети «Невероятные места, которые действительно существуют», «7 чудес української природи» та «Мій путівник. Кіровоградщина – містичний Чорний ліс та Кременчуцьке водосховище» надихнули на нові подорожі, які дозволять відчути смак і повноту життя, розширити кругозір про вітчизняні та світові культурні цінності і традиції.

Підсумовуючи захід бібліотекар наголосила, що зробити життя насиченим і цікавим можна у будь-якому віці. Основний секрет залишатися молодим, навіть на пенсії, не замикатися на собі або на побуті, а починати активно займатися спортом, «виходити в люди», зустрічатися з друзями, співати, танцювати, займатися гімнастикою, вивчати нові мови, вивчати рідний край, а також подорожувати найцікавішими місцями планети!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.