Вірте, в дива вони здійснюються!

Зимові канікули – найвеселіша і найцікавіша пора!

Ці дні багаті на новорічно-різдвяні свята. Чи можна не любити новорічні свята? Змалечку і до поважних літ – всі чекають на них, зустрічають у кожному куточку земної планети з піснями, танцями, іграми та хороводами, з побажаннями добра і щастя. Та звичайно, найбільш яскраві враження отримують наші діти, а все тому, що тільки вони можуть щиро вірити у чарівні новорічні дива.

Завдяки тісній співпраці з аніматорами студії «Смайл» та молоді ГО «Нова Хвиля», працівники бібліотеки-філії №10 створили дітлахам свого мікрорайону Перемога відмінний настрій, провівши для них новорічно-різдвяну казку «Вірте, в дива вони здійснюються!».

Розважали дітлахів їх улюблені, енергійні, веселі та яскраві герої: Морозенко, Снігуронька, Мікі, Свинка Пепа, Лисиця Аліса, Чорт Антипко. Різноманітні рухливі ігри, хороводи, танцювальні флешмоби чого там тільки не було. Всі ці персонажі, своєю енергійністю, гумором та запалом створили гарний настрій присутнім дітлахам.

Діти, дорослі й самі організатори отримали велику кількість святкових емоцій. В кінці свята всі дітлахи отримали солодкі подарунки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.