ВІЛ! СНІД! У одному слові стільки бід!

Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який відзначається 1 грудня, – це попередження всім про болючу рану суспільства – СНІД, який виник наприкінці ХХ сторіччя.

Шок-година «ВІЛ! СНІД! У одному слові стільки бід!» відбулася в центральній міській бібліотеці для дітей, бібліотекарі разом з лікарем-гінекологом жіночої консультації міської лікарні № 1 Е.М. Снєговою говорили з учасниками заходу про одну із найважливіших і найтрагічніших проблем всього людства.

Лікар повідомила шокуючи цифри зараження ВІЛ-інфекцією, розповіла про всю небезпеку, яку несе СНІД та методи профілактики інфікування. Учасники заходу з великим інтересом та хвилюванням передивилися відеофільм «Не дай СНІДу шанс».

У присутніх на заході дев’ятикласників ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів №17 – ліцей) була можливість збагатити себе новими знаннями про ВІЛ/СНІД. У вправі «Ситуація» узагальнили те, що їм відомо про СНІД, у вправі «Дискусія» – добирали аргументи негативного та толерантного ставлення до хворих на СНІД.

Сподіваємося, що такі заходи привернуть увагу молоді до проблем, що впливають на поширення ВІЛ/СНІДу і допоможуть їм надати перевагу здоровому способу життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.