ВІЛ через дружбу не передається

Ми з вами живемо в ХХІ столітті і думаємо про те, що підкорили все. Але не завжди нам підкорюється власне життя.

Поріг ХХІ століття людство переступило з низкою жахливих хвороб. Особливо небезпечною серед них є ВІЛ і його кінцева стадія СНІД. Працівники бібліотеки-філії № 10 не змогли пройти повз цієї теми та спільно з учнівською молоддю ЗНЗ №10 провели годину не секретної інформації «ВІЛ через дружбу не передається».

З переглянутої відеоінформації вони дізналися про роботу імунної системи, що являють собою клітини організму та що вони такого роблять щоб зупини вірус та знищити його, як імунітет реагує на хворобу, чому ретровірус є одним із найнебезпечніших та невиліковних.

Учні активно спілкувались та ділились думками щодо шляхів інфікування, з’ясовували чи є ВІЛ смертельним вироком, висловлювали своє ставлення до ВІЛ-інфікованих людей. Вчилися пов`язувати свої особисті поведінкові ризики із можливими наслідками та розробляли особисті профілактичні стратегії. Пройдений тест «Що молодь думає про СНІД» допоміг найбільш повно уявити погляд молоді на цю проблему.

Нехай кожна людина до кінця усвідомить усю небезпеку, яку несе СНІД, і зробить усе можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції, бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім’ю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.