Віки творилась українська мова

Щороку, 9 листопада, Україна відзначає свято – День української писемності та мови.

Напередодні цієї дати, 7 листопада,  в центральній міській бібліотеці відбувся День інформації «Віки творилась українська мова».

Досвід людства упродовж тисячоліть переконливо доводить, що мова об’єднує народи в нації і зміцнює державу. Тому для підопічних Олександрійського міськрайонного відділу з питань пробації було проведено бібліографічний огляд книг «Наша мова поетична і пісенна». Представлені книжкові видання дали змогу присутнім поглянути на історію свого народу, збагнути роль рідної мови в утвердженні української державності.

Учням Ліцею інформаційних технологій було запропоновано взяти участь у пізнавально-лінгвістичній вікторині «Чому так називається?». Діти вирушили в похід за знаннями до Країни мовних цікавинок, де змагалися у конкурсах: «Розгадай слова», «Чи уважний ти?», «Аукціон домислів», «Мовні перлини». 

Під час інформаційного меседжу «Мово українська – гордосте моя!» бібліотекарка знайомила користувачів книгозбірні з історією української писемності та пропонувала літературу, яка допоможе вдосконалити знання з граматики, всі учасники заходу отримували від бібліотеки інформаційні флаєри.

Посмакувати мовними смаколиками та помандрувати країною Українська мова, мав можливість кожен користувач бібліотеки переглянувши книго-дайджест «Мовні смаколики». З чого насправді почалася українська мова? З чого пішла назва української мови? Що ми сьогодні знаємо про нашу рідну мову? Відповіді на ці питання можна знайти лише в книгах, де представлено безліч цікавих фактів про українську мову, її глибинне коріння,  про те, як вона змінювалась на протязі багатьох століть.

Вітаємо всіх зі святом і запрошуємо долучатись до бібліотечних заходів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.