Відкриття персональної виставки іконотворця Олександра Охапкіна «Дзвонять дзвони Великодні»

Радість, яку дають нам картини – це радість участі разом з художником в тому процесі пізнання світу, який ми називаємо мистецтвом.

22 березня в арт-холі Центральної міської бібліотеки ім. О.Пушкіна відбулося відкриття персональної виставки іконотворця Олександра Охапкіна «Дзвонять дзвони Великодні», приуроченої Великоднім святам.

Присутні мали чудову можливість пізнати талановиту особистість, ознайомитись з творчістю відомого у всьому світі художника, який живе і працює поряд з нами, у нашому чудовому місті Олександрія.

Працівники бібліотеки підготували біографічну розповідь про митця та ознайомили присутніх з книжковою виставкою «Храм душі, де мої святощі».

Автор виставки розповів про те, як і коли у нього з’явилось бажання малювати, творити, як зароджуються задуми, хто вселяє життєдайність.

З привітальним словом виступили начальник управління культури і туризму Олександрійської міської ради Ольга Володимирівна Переведенцева, директор Олександрійської художньої школи Вікторія Юріївна Носова, голова ГО «Спілка митців Олександрійщини» Ірина Кваша, заслужений тренер України В’ячеслав Чебишев, олександрійська поетеса Наталія Фесенко.

Далі продовжилося спілкування з художником, автором цієї чудової виставки, який давав відповіді на чисельні запитання.

Виставка буде функціонувати до 15 квітня. Тож запрошуємо усіх бажаючих до ознайомлення з творчістю видатного митця. Просимо інформувати своїх знайомих, організовувати екскурсії для дітей та молоді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.