Ура! У нас канікули — нам сумувати ніколи!

Довгоочікуване літо – це час для пригод, мандрівок, зустрічі з друзями, час, який можна використати з користю.

Швидко промайнули 20 днів відпочинку дітей в пришкільних таборах. Протягом червня учні шкіл міста та району змістовно та весело відпочивали разом з бібліотекарями центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна. Кожен день, як барви веселки, був веселим, цікавим, наповненим новими зустрічами, новими враженнями, розвагами та екскурсіями. Бібліотекарі проводили з дітьми різноманітні ігри, змагання, мандрівки, а найголовніше − спілкування. Але настав час прощатися. Адже цикл заходів в період шкільних таборів добігає свого завершення.

На піднесеній позитивній ноті, 20 червня, відбулося урочисте закриття пришкільного табору СЗНЗ І-ІІ ступенів №4 ім. М.Олефіренка. Неймовірні враження подарували малечі кумедні Посіпаки та веселий кролик Петрик під час бібліодесанту «Ура! У нас канікули − нам сумувати ніколи!». З теплом завжди зустрічають бібліотекарів у цьому закладі, та й вони в свою чергу не обділили своєю увагою кожного з присутніх.

21 червня учні ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей), їх батьки та вчителі зібралися в актовій залі бібліотеки, щоб ще раз згадати незабутні моменти цікавого та насиченого життя табору.

Під час казкової феєрії «Квіткове королівство» малеча познайомилася з Королевою квітів, її королівством та дізналася деякі цікаві факти і легенди про квіти. До дітей завітала чарівна Троянда, загадкова Ромашка, веселий Барвінок та поділилися своїми історіями. У відповідь школярі також розповідали чимало цікавого з того, що вони вивчили за рік та прочитали в позаурочні години. Не вдалося зіпсувати свято навіть злющому Павуку, який полонив комах Бджілку та Божу Корівку. Діти з легкістю впоралися з усіма завданнями та переконали Павука, що в світі повинно панувати добро. Звільнені комахи на радощах влаштували з малечею веселі танці та розваги.

Закінчилися шкільні табори. А далі — веселі літні канікули, які допоможуть дітям набратися нових сил та вражень!

Протягом літа в бібліотеці для дітей на малечу чекає ще безліч пригод та цікавинок. Тут можна буде гарно відпочити, відправитися в захоплюючу подорож по сторінках улюблених книг, прочитати яскраві дитячі журнали та газети, поспілкуватися з однолітками в мережі Інтернет, переглянути лялькову виставу чи улюблений мультик, пограти в пізнавальні ігри, відвідати мешканців міні-зоопаку, малювати тощо.

Бібліотека для дітей не тільки «дім» книг, але і територія захоплюючих і веселих «подорожей».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.