Українське кіно

Мабуть, немає більш складного жанру, ніж короткий метр. Адже на те, щоб розповісти історію гідним чином і «заманити» глядача, творцям дається куди менше екранного часу і, відповідно, менше коштів та можливостей.

З нагоди Дня українського кіно, який святкують щороку у другу суботу вересня, цього року 8 вересня, Центральна міська бібліотека запросила студентів Олександрійського коледжу культури і мистецтв на перегляд короткометражного фільму «Доторкнись і побач». Це зворушлива робота українського режисера Тараса Дроня (кінокомпанії «Nord Production»), знята у Львові.

Перед нами розгортається сумна історія маленької дівчинки, прекрасного янголятка, улюбленої донечки батьків, що з останніх сил намагаються віднайти гроші на лікування сліпої від народження дитини. І коли, здається, що надії вже немає, що в цьому світі панує сухість, байдужість та егоїзм, допомога приходить з найменш очікуваного боку. Цей фільм – зайвий доказ того, що гарні та добрі люди у цьому світі ще не перевелись.

Стрічка переглядається на одному диханні, залишаючи сильні враження надовго. Тож не пошкодуйте півгодинки свого часу, аби подивитись цей фільм, Вам він точно сподобається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.