Українська мова в побуті

Переходь на українську – будь у тренді!» – такими словами стартував курс «Українська мова в побуті» у Вищій народній школі.

Цей напрямок має на меті допомогти усім бажаючим у вивченні української мови або вдосконаленні навичок вільного володіння нею. Слухачів навчатимуть правильному вживанню, наголошуванню, правопису слів, оформленню документів різних типів.

1 лютого в приміщенні бібліотеки-філії № 8 для юнацтва прийшло чимало охочих. Керівник курсу – кандидат філологічних наук, бібліотекар Білоконенко А.І. ознайомила із програмою напрямку, розглянула та спростувала найпоширеніші міфи щодо української мови, пов’язані з її формуванням, історією розвитку.

А ви знали, що українська мова – це не суцільні діалекти і суржик?! Учні Вищої народної школи дізнались про унікальні риси нашої мови, отримали поради і рекомендації щодо подальшого опанування українською. Крім того, кожен з присутніх мав можливість розповісти про себе, коло своїх інтересів, захоплень. Для перевірки рівня правописних навичок слухачі курсу написали диктант. Майже всі продемонстрували високий результат, що приємно вразило відвідувачів.

Будь-хто може оволодіти української мовою, говорити правильно та чисто, тому запрошуємо усіх долучитись до вивчення рідної мови у Вищій народній школі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.