Україна гідна свободи

21 листопада в Україні святкують День гідності і свободи. Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян – справжніх патріотів Батьківщини.

В центральній бібліотеці ім. О. Пушкіна відбулася інтернет-подорож «Україна гідна свободи » для учнів Ліцею інформаційних технологій . Згадали про криваві майдани у Києві, а також всіх тих, хто не повернувся додому. Вічною раною на серці кожного українця буде пам’ять про героїв Небесної Сотні, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну– власне життя.

Присутні переглянули відео: «Як ти любиш Україну», «І слава, і воля», «Небесна сотня» про значимі події нашої країни та міста, та прозвучали пісні «Мамо не плач», «На війні», «Мальви» та ін.

Запрошені вшанували всіх, хто загинув, захищаючи незалежність та свободу України, хвилиною мовчання.

Ми віримо в перемогу наших військових, які з почуттям гідності, патріотизму нині воюють на сході України, захищаючи її територіальну цілісність, відстоюючи ідеали свободи і демократії як найвищої цінності сучасного цивілізованого суспільства.

Тож бажаємо нам всім миру, спокою і світлого майбутнього!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.