1

Учитель добра і краси

В народі кажуть, що живуть на нашій землі люди, схожі на сонечко, де не пройдуть, там у душах людей запалюють свічки. І стає людина від того вогника світлою, доброю, милосердною.

Саме такою людиною був В.О. Сухомлинський – український письменник, вчитель. Вся його творчість сповнена любов’ю до природи, до рідного краю, до людей. Він – автор понад 40 книг, 600 статей, 1500 казок та оповідок для дітей.

З нагоди відзначення 100-річчя з дня народження видатного письменника і педагога в Центральній бібліотеці ім. О.Пушкіна для учнівської молоді Олександрійської гімназії-інтернату була проведена педагогічна панорама «Учитель добра і краси», де обговорювалися оповідання письменника-педагога, які сприяють пробудженню совісті, людяності, особистісної відповідальності школярів, спонукають їх до морального саморозвитку.

До уваги присутніх була презентована виставка «Сто порад Василя Сухомлинського». Зібрані книги розкажуть про життя хлопчиків і дівчаток, про життя рослин і тварин. Вони навчають бачити красу природи, рости добрими та сміливими.

То ж читаймо твори нашого земляка, розмірковувати над ними, виховувати у собі людину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.