У сімейному колі

День родини в Україні відносно молоде свято й відзначається в липні місяці. Родина –надзвичайно важлива для кожного!

Cаме рідні завжди підтримають у важку хвилину та порадіють успіхам. Ніде не відчуваєш себе так добре, як у колі близьких.

Саме тому, 31 липня працівники центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю. Гагаріна запросили всіх бажаючих на родинний вогник «У сімейному колі». Гостями свята стали діти з інвалідністю Громадської організації «ВІРА» та користувачі бібліотеки.

В проведенні заходу був задіяний і актив бібліотеки, а саме – юні гутківці літературно-ігрової студії «Дивограй»: Бесараб Еліна, Ткачова Катерина, Карєліна Глорія, Лазаренко Аліса, Анідалова Єлизавета та Калішевська Софія.

Що є основою міцної та квітучої держави? Звичайно – міцна родина. Саме родині та сімейному затишку було присвячено свято.

Під час написання сценарію за основу було взято народну казку «Зайчикова хатка». Та інтерпретація бібліотекарів привела казку зовсім в нове русло. Рятували зайчикову домівку герої казок. Це і крокодил, і мавпочка, і мишенятко, і корівка, і песик, і кішка. Та найсміливішим виявився рак, якому таки вдалося звільнити зайчикові хатинку від зухвалої лисички.

Беручи до уваги особливі потреби більшості присутніх, кожен з дійових осіб проводив з ними рухливі ігри, танці та змагання. Неймовірно теплою та доброю була атмосфера, по завершенні заходу, з великим задоволенням гості бібліотеки фотографувалися з казковими персонажами.

Свято було проведено в рамках проекту ДоброДій за підтримки МОМ та фінансування ЄС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.