Тиждень «Open library!» продовжується…

В святковий день приємно не тільки отримувати подарунки, але й самим дарувати.

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек працівники Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна підготували свято популяризації книги та бібліотеки – бібліостихія «Місце зустрічі БІБЛІОТЕКА».

26 вересня до бібліотеки завітали учні 3-х класів НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 -. спеціалізована школа”, де їх радо зустрічали герої мультфільму – дощова крапелька Капітошка та вовчик Бурченятко. Діти взяли участь різноманітних іграх, виявивши всю свою кмітливість та винахідливість, показали свої знання під час літературних конкурсів. Веселий шибеник Вася Вихвалякін та харизматична Кар Карівна розважали танцями, а підступна Вовчиця намагалася зіпсувати свято та в неї нічого не вийшло, адже добро завжди перемагає зло.

В дружній, теплій атмосфері актової зали лунали пісні, вірші та привітання бібліотекарям від малечі. Хороший настрій та дитячий сміх тривали протягом кількох годин.

Крім того, в цей день стартувала релакс-акція «Читаємо з пухнастими друзями» та відбулося засідання гуртка юних роботехніків «RoboClub».

Тож, запрошуємо усіх бажаючих маленьких читачів та їхніх батьків до нашої бібліотеки, де кожен гарно проведе час та знайде для себе потрібну інформацію.

А ще цього дня в Олександрії проходив виїзний семінар-практикум. До нашого міста завітав колектив Кіровоградської універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського для ознайомлення з кращими напрацюваннями олександрійських бібліотечних закладів, які сьогодні є сучасними інформаційними і культурними центрами для розвитку та змістовного дозвілля жителів.

Делегацію ознайомили з діяльністю олександрійських бібліотек, їх перемогами і досягненнями у грантовій діяльності та конкурсах.

Гості побували у бібліотеці для дітей ім. Ю.Гагаріна, де оглянули відділи обслуговування, кімнату казок, дитячу вітальню «Капітошка», Інтернет-центр та інші локації для роботи з літературою і проведення заходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.