ТИЖДЕНЬ ІСПИТУВАННЯ ПОЗАДУ

З 18 по 21 жовтня до Центральної міської бібліотеки м. Олександрії, яка є Пунктом для складання іспитів на визначення рівня володіння державною мовою, завітало 13 претендентів з різних куточків України.

Нагадуємо! Для складання іспиту та отримання сертифіката про рівень володіння державною мовою, претенденту необхідно:

онлайн зареєструватися за посиланням: https://exam.mova.gov.ua, зазначивши ПІБ, дату, місце і час складання іспиту (із запропонованих варіантів); при реєстрації у календарі є активними тільки ті дати, на які в обраному центрі є вільні місця, інакше ви побачите повідомлення, що вільних місць у центрі немає, але додавання вільних місць у системі відбувається постійно;

прийти на зареєстрований час до обраної локації із документом, що ідентифікує особу, та пристроєм КЕП;

надати інструкторам документ, який посвідчує особу, а також негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до складання іспиту, або документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які внесені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка порталу Дія;

скласти іспит, використовуючи платформу https://exam.mova.gov.ua.

Результати іспиту встановлюються не пізніше 15 календарних днів від дати складення іспиту.

Знайти та завантажити свій сертифікат можна на офіційному вебпорталі Національної комісії зі стандартів української мови за посиланням: https://rds.mova.gov.ua/certificates/list/.

Нагадуємо! Реєстрація на іспит на визначення рівня володіння державною мовою відбувається в електронній системі іспитування за покликанням: https://mova.gov.ua/news/yak-podati-zayavu-na-ispituvannya.

Іспит триває 30 хвилин і складається з двох частин: https://mova.gov.ua/…/ispit-na-riven-volodinnya…

Тренажер для претендентів: https://mova.gov.ua/…/zrazki-zavdannovitrenazher-2.pdf.

Результати іспиту встановлюються не пізніше 15 календарних днів від дати складення іспиту: https://mova.gov.ua/diyalnist-i…/reyestr-sertifikativ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.