Творча зустріч «Як пишуться романи» з Валерієм М’ятовичем та музично- поетична імпреза «Вічність та нікчемність матерії»

Благодатна й щедра на таланти наша рідна Кіровоградщина, зігріта лагідним сонцем, заколисана буйними вітрами.

4 квітня, в рамках пленеру «Олександрія – мала батьківщина Дмитра Чижевського» (до 125- річчя від дня його народження) до Центральної міської бібліотеки завітали письменники, поети, художники, журналісти та бібліотекарі ОУНБ ім.Д.Чижевського м. Кропивницький.

В Арт-холі бібліотеки відбулася творча зустріч «Як пишуться романи» з Валерієм М’ятовичем – журналістом, редактором газети «Народне слово». Валерій Павлович презентував користувачам бібліотеки роман «Номенклатурний декамерон». На передньому плані – історія колишнього «відповідального працівника» Григора Пантелійовича Приходька, його хитромудрих кар’єрних просувань, які в цього ловеласа супроводжувалися не менш азартним полюванням за жіночими серцями. Утім, Пантелійович, виявляється не тільки ловелас, а й затятий сталініст. В 2018 році роман отримав дві нагороди: премії імені В. Малика та Дніпробукфеста.

Продовж усієї зустрічі було жваве спілкуванням автора з поціновувачами літературного слова.

На учасників заходу чекав ще один приємний сюрприз: музично-поетична імпреза «Вічність та нікчемність матерії». Молода поетеса Марина Єрмолаєва познайомила присутніх з власною поезією, сповненою глибоких філософських роздумів про життя та одне з найкращих почуттів –кохання. Не зважаючи на молодість, Марина зуміла доторкнутися до струн сердець присутніх. Звучало багато пісень у виконанні Олександра Кир’янова та Марини Єрмолаєвої.

Роман Любарський – поет, журналіст та краєзнавець з м. Кропивницький. Крім літературної та журналістської творчості він відомий, як краєзнавець-дослідник життя і поетичного спадку нашого земляка Арсена Тарковського. Під час зустрічі поет поділився своїми поетичними рядками, читав вірші, зворушливо звучало оповідання-спогад про дідівський сад. Щоб підняти настрій Роман Любарський прочитав власні скоромовки.

Приємним моментом цього заходу були подарунки для Центральної міської бібліотеки ім. О. С. Пушкіна: книги Валерія М’ятовича «Номенклатурний декамерон» та Романа Любарського «Зерно і посох» та «Точка росы».

Зустріч з творчими людьми вийшла напрочуд насиченою, цікавою, душевною і корисною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.