1

Туберкульоз – хвороба віку

Здолаємо туберкульоз разом.

Щороку 24 березня відзначається Всесвітній день боротьби з туберкульозом. У цей день світова спільнота звертає увагу населення планети на серйозну проблему сучасності, що становить загрозу здоров’ю людей в усьому світі.

Не лишилася осторонь цієї проблеми і центральна міська бібліотека для дітей. Школярі Олександрійського навчально-виховного комплексу (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів №17 – ліцей) напередодні Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом брали участь у заході «Туберкульоз – хвороба віку».

Діти дізналися про історію виникнення хвороби, її перебіг та профілактику. Разом переглянули відеослайди про відомих людей, які у різні часи померли від страшної недуги, а саме: Ф. Шопен, А.Чехов, Л. Українка, П. Загребельний та відео-ролик «Туберкульоз: знай, стережися, не бійся …», після чого обговорили отриману інформацію.

Ведучі розповіли про вчених, які досліджували і вивчали цю хворобу, та запропонували вікторину «Що я знаю про туберкульоз?».

«Від захворювання не застрахований ніхто. Наше здоровя в наших руках», – саме до такого висновку прийшли школярі під час заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.