2

Цікаві посиденьки

Екватор літа позаду, але погода дарує гарячі сонячні дні, настояні на буйноцвіті різнокольорових барв. Так і хочеться згадати дитинство: зробити щось цікаве, побавитись та відпочити, а це зазвичай краще робити із друзями.

Тому бібліотекарі філії №10 вирушили в гості до своїх давніх друзів – вихованців старшої групи ДНЗ №28. «Що ж можна запропонувати малим непосидам?» – задумалися бібліотекарі. Думали недовго, адже нових ідей – безліч. Тож на дітлахів чекала така собі комірчина релаксу «Цікаві посиденьки».

Що може бути кращим, ніж «Релакс-читання»? Усі давно знають: читаючи книжки, занурюєшся у заспокійливу атмосферу. Це саме те, що потрібно енергійним малюкам – те, що зробить наших непосид спокійнішими і гарантовано пробудить їх інтерес до книги та читання.

Для «Релакс-читання» обрали казку Лесі Українки «Біда навчить», в якій дурненький, проте завзятий та задерикуватий горобчик просив інших птахів навчити його розуму. Після прочитаного діти висловлювали свої думки та обговорювали вчинки героїв.

Потім усі поринули у веселі розмальовки. Діти із – задоволенням розмальовували та створювали казковий світ яскравих фантазій, адже будь-який відпочинок повинен бути з користю, а творчість допомагає розвивати свій внутрішній світ.

Посиденьки пройшли весело та невимушено, море позитиву та гарних емоцій отримали як діти, так і бібліотекарі.

Не забуваймо, що всі ми родом із дитинства, тому не варто відмовляти собі у позитивних емоціях, адже це запорука гарного настрою і навіть самопочуття!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.