Центральна міська бібліотека – Пункт проходження іспитів на володіння державною мовою

Національна комісія зі стандартів державної мови та Українська бібліотечна асоціація підписали Меморандум про співпрацю, відповідно до якого бібліотеки будуть сприяти поширенню знань про українську мову, приєднавшись до мережі пунктів, де відбуватимуться іспити на визначення рівня володіння державною мовою.

Центральна міська бібліотека офіційно стала одним з Пунктів проходження іспитів на володіння державною мовою згідно Договору між Олександрійською міською централізованою бібліотечною системою та Національною комісією зі стандартів державної мови.

Для відкриття такого Пункту центральна міська бібліотека має відповідне приміщення та робочі місця з комп’ютерами (6), що підключені до Інтернету, а також бібліотекарів- інструкторів з іспиту, які вже пройшли навчання під час вебінарів «Партнерство заради державної мови» 8 та 14 липня 2021 року.

З 19 липня 2021 року особи, які зобов’язані володіти державною мовою та застосовувати її під час виконання службових обов’язків (державні службовці, керівники закладів освіти всіх форм власності, іноземці, які мають намір набути українське громадянство), матимуть змогу скласти іспит на визначення рівня володіння державною мовою в Центральній міській бібліотеці (вул. Г.Усика, 41).

Довідки за телефонами інструкторів: Костюкова Інна Миколаївна +38 (068) 5348024, Боровська Світлана Іванівна +38 (095) 7602137

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.