Цей дивовижний Всесвіт

Наш світ сповнений захоплюючих місць – від справжніх чудес природи до рукотворних шедеврів. Кожен куточок нашої планети воістину унікальний!

На жаль, не всі матимуть можливість відвідати все, що дійсно заслуговує нашої уваги, та й не всі з цих місць по-справжньому доступні. Але невже це дійсно нездійсненне? Ні, вихід є! І допоможе в цьому бібліотека.

Учні 9-го класу ОНВК № 17 стали справжніми «мисливцями за інформацією», взявши участь в інформаційному сафарі «Цей дивовижний Всесвіт», який відбувся 14 вересня в дитячому Інтернет-центрі ЦМБД ім. Ю.Гагаріна.

Діти із задоволенням занурилися в цікаве й неймовірне Всесвіту. Любителі всього незвичайного і дивного насолоджувалися безкрайніми крижаними просторами Антарктиди, побачили захід сонця з висоти Евересту, милуватися нашою планетою з ілюмінатора міжнародної космічної станції, доторкнулися до історії, розчиненої в повітрі Праги. Ті, кого не надихає суворий антарктичний клімат, отримали заряд адреналіну, спостерігаючи за дикими африканськими тваринами та Ніагарським водоспадом.

Присутні брали активну участь у конкурсах, інтелектуальних іграх, вікторинах.

Який величний і прекрасний Всесвіт! Ми розкрили лише частинку Всесвіту, але, сподіваємося, що він став для учасників заходу більш доступним і цікавим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.