Третій день Тижня дитячого читання

Казковий світ привітно зустрічав маленьких читачів бібліотеки для дітей.

Читайлики мали можливість познайомитись із цікавезними книжками-новинками на бібліотечних виставках-інсталяціях.

Сучасна книжка… Яка вона? А вона чарівна…

На виставці «Модні фішки сучасної книжки» представлені незвичайні книжечки з доповненою реальністю, або (як їх ще називають) «живі книги». Фішки цих книг у тому, що за допомогою безкоштовного додатку в смартфоні чи планшеті ілюстрації оживають, і можна подивитися 3-х хвилинний мультик. Книги придбані в рамках проєкту «Бібліоняня онлайн».

А ще малеча спробувала смачні «Літературні смаколики» з книжкових новинок від Українського Інституту книги. Кожен міг замовити собі щось для душі. Хтось взяв історії порятунку Люсі Деніелс, хтось – казки Всеволода Нестайка, хтось – дитячі комікси, а всі разом отримали велике задоволення від спілкування та книжкових новинок.

«А як же без ігор та завдань?» – запитаєте ви. Так, звісно, вони були, і дуже усім сподобалися.

В кожній книзі свій секрет. А який – діти дізналися за допомогою бібліогралочки: «Перевтілення», «Веселий м’яч», «Чарівні коні», «Хто заховався в рукавичці?», «Казкові загадки».

А під час лялькового book-параду «Мандри у ляльковий дивосвіт» діти мали можливість заглибитися в загадковий світ лялькового театру та спробувати себе в ролі акторів. За допомогою ляльки-рукавички вони озвучили героїв дитячої народної пісеньки «Два півники» та української народної казки «Лисиця та журавель».

Малеча отримала від гри море задоволення та незабутні вравження.

Всі заходи проходили з дотриманням санітарних норм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.