ТРЕНІНГ з тімбілдінгу «РАЗОМ МИ – СИЛА!»

Останнім часом перед колективом бібліотекарів Олександрійської міської ЦБС постає багато нових завдань: крім суто бібліотечної роботи потрібно працювати над проектними технологіями, впроваджуючи нові форми і методи діяльності, знаходячи альтернативні джерела фінансування, адже саме це допомагає завжди бути у тренді, підтримувати конкурентоспроможність та привабливий образ організації.

Як об’єднати відділи та бібліотеки-філії, які знаходяться в різних мікрорайонах міста та поза ним, мобілізувати членів колективу на досягнення спільної мети, згуртувати людей, надихнути на успіх, змотивувати на злагоджену колективну роботу, пробудити командний дух?

Допоміг у цьому тренінг з тімбілдінгу (командоутворення) «Разом ми – сила!», проведений на базі центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна фахівцями методичного відділу ЦБС.

Бібліотекарі отримали чудову нагоду поза робочої атмосфери встановити нові емоційні зв’язки, зблизитися духовно, емоційно з колегами, занурившись у ауру повної довіри один до одного, а також попрацювати над формуванням єдиної корпоративної філософії великого колективу.

Тренінгові вправи «Секрет дамської сумочки», «Правда/неправда», «Пишемо оповідання разом», «Мене непокоїть те, що в коробці», «Ти мені подобаєшся тим…» продемонстрували учасникам ефективність кооперації, допомогли їм усвідомити роль внутрішньокомандної дисципліни і важливість вміння чути один одного.

Дійсно, тімбілдінг, як один із найефективніших прийомів управління персоналом, допомагає членам колективу відчути себе командою, де кожен вболіває за спільну справу, а не лише за власну частину роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.