Travel-гра «Бібліотур в Європу»

У травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Україна є частиною Європи, ми живемо в унісон з Європою, мислимо по-європейські, у нас спільні ідеали.

13 травня 2019 року Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ю.Гагаріна запросила восьмикласників Олександрійського колегіуму на Travel-гру «Бібліотур в Європу», щоб відзначити День Європи.

Багато невідомого, загадкового, що таїть в собі Європа побачили та почули старшокласники під час заходу. Від бібліотекарів учні дізналися безліч цікавих фактів про такі країни як: Данію, Італію, Францію, Велику Британію, про Європейський Союз, слухали Гімн ЄС, милувались чудовими краєвидами

Знайомлячись з історією, культурою, традиціями Європи, школярі брали участь у конкурсах «Віза», «Відгадай країну», «Країни та Столиці», в музичному екскурсі «Історія Євробачення», відповідали на запитання вікторини «Європейський Союз», складали попарно назви країн та їхніх столиць, дивились відео-презентацію «Незвичайна Європа».

А на завершення заходу працівники бібліотеки представили викладку літератури «Україна – це країна європейських цінностей» та дискусійну п’ятихвилинку «Що нам зробити, щоб стати повноправним членом ЄС?». Приємно відзначити, що серед відповідей, які прозвучали з уст шкільної молоді, прозвучали і такі: «Найголовніше – зміни потрібно починати з себе! Ми — європейці настільки, наскільки ми — українці; і лише відчувши себе справжнім українцем, можна збудувати свій український дім за європейськими стандартами».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.