Та не однаково мені…

14 березня відзначають День українського добровольця. Це свято справжніх патріотів, людей, які, свідомо за покликом серця у важкий для нашої країни час стали на захист суверенітету і територіальної цілісності.

Лиш тільки гідність у очах блиститься, І мужність у серцях гарячих б’ється, Завжди готових з ворогом до бою, Таких упертих і непереможних Синів вітчизни, хлопців-добровольців…

І саме цього дня, бібліотекарями бібліотеки-філії №10 спільно з учнями середнього шкільного віку ЗНЗ №10 була проведена респект зустріч «Та не однакого мені…», на яку завітав військовослужбовець військової частини 2269 НГУ, учасник бойових дій на Сході нашої країни, молодший сержант Васильєв Іван Миколайович. Свою розмову він почав з того, що коротко розповів про себе, чому вирішив піти до АТО добровольцем. Ретельно підбираючи слова, мужній доброволець описував жахіття війни, із тремтінням в голосі згадував своїх побратимів, які навічно залишилися лежати у донецькій землі. Учні затамувавши подих, слухали про те, що довелося йому побачити і пережити, а пережив немало, адже 27-річний юнак , рік воював у зоні АТО – Широкине, Гранітне, Маріуполь.

Наш герой охоче вступив в діалог з дітьми, даючи вичерпні відповіді на їх багато чисельні запитання.

Не дивно, чому сьогодні більшість добровольців продовжують захищати рідний край від загарбників. Своєю самовідданою службою і героїчними вчинками вони доводять, що неможливо перемогти тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.