Свято Світлофорика

Світлофор – це незамінний та вже звичний для всіх нас пристрій дорожнього руху.

Дуже важливим є те, що діти щиро вважають світлофор своїм другом на дорозі. Тому бібліотекарі центральної міської бібліотеки для дітей вирішили не залишити поза увагою такого яскравого друга малечі, яким є Світлофор. Працівники закладу запросили учнів груп продовженого дня ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів №17 – ліцей) на свято Світлофорика «Червоне світло каже – стій!».

Казкові герої Світлофор, Дорожній Знак, Водій навчали школярів правилам дорожнього руху та пояснювали, як треба поводити себе на дорозі, щоб не потрапити у біду. Під час мандрівки до Країни дорожніх знаків дітлахів чекали цікаві завдання, ребуси на зупинках «Паркувальна», «Клуб фанатів казок», «Знакова» та «Пішохідна».

А ще на святі малюки розповідали вірші на дорожню тематику та відгадували загадки, брали участь у веселих естафетах на знання правил дорожнього руху, у вмінні застосовувати їх в повсякденному житті.

Свято Світлофорика в ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів №17 – ліцей) пройшло на «ура», на ньому панували чудова атмосфера, дзвінкий дитячий сміх та радість від сюрпризів.

Подорожуючи країною Світлофорика, діти ще раз переконались, що правила дорожнього руху – це зовсім не жарти і дотримуватись їх необхідно усім – і дорослим, і малим.

Захід проведений в рамках проєкту «Амбасадори безпеки» за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.