Сутінкове party

Кохання… Багато століть людство не може знайти єдиного визначення для цього неймовірного почуття.

Все змінюється у цьому шаленому світі і лише кохання залишається завжди юним, прекрасним, завжди новим, несподіваним і найзагадковішим з усіх людських почуттів…

Недарма кажуть, що коханню підвладні всі, незалежно від віку та статі. Мабуть, тому так легко і органічно увійшло до нашого календаря це свято.

В цей холодний лютневий день коли на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики, працівники бібліотеки-філії №10 спільно з учнівською молоддю ЗНЗ №10 вирішили влаштувати найромантичніше сутінкове party.

Присутні дізналися багато нового про традиції святкування Дня закоханих у різних країнах, історію виникнення «Валентинки», приємним сюрпризом для присутніх стала композиція виконана Валерією Собко «Кохай мене, кохай» під акомпонемент гітари, яка допомогла присутнім налаштуватися на ліричний лад.

Учасники party насолоджувалися захопливим видовищем представленим на сцені, цікавими та веселими конкурсами: «Знайди свою половинку», «Що означає мій погляд», нікого не залишила байдужим гра з залом «Подаруй серце». На любителів солодощів чекали такі конкурси: для дівчат – «З’їж цукерку», складність якого полягала в тому, що столовим приладдям слугували китайські палички, а на хлопців цікава гра «Пилосос», зміст якої полягав у поїданні цукерок на швидкість. Надзвичайно захопливою виявилася гра «Арочка».

Шляхом чесного голосування визначили Міс та Містера Валентина серед учасників, ними стали Талонський Данііл та Собко Валерія.

Любов – це завжди прекрасно, це завжди свято! Нехай це свято буде з Вами не тільки в день Святого Валентина, але й кожен день Вашого життя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.