Суперчитач міста Олександрії

2 квітня більшість країн світу відзначають Міжнародний День дитячої книги. І не випадково, що сьогодні в Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ю.Гагаріна Олександрійської МЦБС зібралися книголюби на ІІ тур Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2019».

У Конкурсі брали участь 10 семикласників: Хілько Вадим (НВО “Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка-ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв), Близнюк Діана (ЗНЗ І-ІІІ ступенів №10), Волошина Анастасія (НВК “ЗНЗ I-III ступенів №19 – ДНЗ “Лісова казка”), Димчук Аліса (НВК “ЗНЗ I-III ст.№12-ДНЗ”), Крисанова Поліна (НВК “ЛІТ – СШ II ступеня”), Павліщева Еліна (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7), Фатченко Поліна (ЗНЗІ-ІІІ ступенів №6), Шулякова Валерія (НВК “ЗНЗ I-III ступенів № 9-спеціалізована школа”, Байсак Валерія та Циганенко Аліна (НВК “Олександрійський колегіум-спеціалізована школа”).

Змагання між учасниками відбувалося у вигляді розповіді про улюблену книгу та літературної вікторини. Мандруючи сторінками улюблених творів, діти отримали можливість проявити себе не лише інтелектуально, а й творчо.

Діти проявили неабиякий хист – вони не тільки розповідали про улюблену книжку, переживали за свого героя, але й наводили цитати з твору, розігрували невеликі сценки, читали свої вірші та представляли презентації, відеофрагменти. Також на розгляд журі кожний конкурсант представив Читацький щоденник, в якому старанно записував свої враження, думки про прочитані книги, занотовував цікаві цитати з творів, які найбільше сподобались та робив до них замальовки, аплікації. Було цікаве розмаїття представлених книг.

Всі учасники конкурсу – талановиті та читаючі. Обрати переможця було не так просто тому, що всі конкурсанти приклали максимум зусиль і старань, щоб перемогти. Але конкурс є конкурс…

Перемогу у ІІ-му турі конкурсу здобула Поліна Крисанова – учениця 7-го класу Ліцею інформаційних технологій. Поліна продовжить змагатися за титул найкращого у ІІІ турі Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2019», який буде проходити в обласній бібліотеці для дітей ім. Т. Г. Шевченка міста Кропивницького. Бажаємо їй успіху та гідно представити наше славне місто.

Захід пройшов в атмосфері спілкування, пізнання, радісних посмішок. Всі учасники літературних змагань отримали сертифікати, дипломи за активну участь в конкурсі та книги в подарунок. Нехай книга стане їм гарним і добрим супутником на все життя.

Весняний настрій юних олександрійців “підживили” творчі виступи дитячого вокального ансамблю «Юніверсал-Арт» (керівник Н. Подкур) і хореографічного дуету Лев та Кіра.

Щиро дякуємо всім учасникам конкурсу дитячого читання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.