2

Спільна віддалена робота з документами за допомогою додатків Google

Чи думали ми колись, що дуже легко можна працювати спільно над одним документом, знаходячись не в одному приміщенні і навіть не в одному населеному пункті?

Це виглядало, як фантастика: ви розробляєте грантовий проект і можете бачити, хто з колег в даний момент теж працює над даним документом; визначити, які зміни вносив кожен окремо; приєднати інших для спільної творчості.

А зараз це стало звичайною справою, і дуже допомагає побудувати плідну роботу в незвичних умовах – в період карантинних обмежень.

Головне – навчитися користуватися спеціальними інструментами, створеними для такої суперсучасної комунікації. Тож вебінар «Спільна віддалена робота з документами за допомогою додатків Google» від Регіонального консультаційно-тренінгового центру Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки бібліотекарі Олександрійської міської ЦБС пропустити не могли, хоча вже декілька років практикують дистанційну роботу над документами, розміщеними на гулг-диску.

А зараз мета нашого колективу – побороти виклики часу та пережити цей непростий період з максимальною користю та мінімальними втратами для команди, забезпечуючи безперебійність та ефективність робочого процесу))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.