6

SOFT SKILLS АБО ЯК ГОВОРИТИ ТАК, ЩОБ ТЕБЕ ЗРОЗУМІЛИ

Мистецтво говорити так, щоб тебе слухали, почули та ще й зрозуміли дуже важливе в наш час. Особливо для молоді, яка досить часто відчуває певні труднощі в спілкуванні чи то в умінні донести потрібну інформацію до свого співрозмовника. Тому,  19 березня 2023 року  в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС було організовано другий тренінг команди «Товариство комунікозаврів» під назвою «Soft skills або як говорити так, щоб тебе зрозуміли» для активної молоді Олександрійщини.

Розібратися в цій темі допомагала практична психологиня Ліна Ланчуковська, яка звернула увагу на фактори, які заважають донести свою думку чітко, а також поділилася прийомами, які допоможуть утримати увагу співрозмовника.

Особливу увагу було приділено практичним заняттям та порадам, щодо спілкування з різними людьми.

Тренінг пройшов у дружній атмосфері, цьому сприяло живе, комфортне спілкування між всіма учасниками заходу.

Проєкт «Масове комунікозаврення» створений в межах програми «Розвиток та підтримка молоді Кіровоградської області в умовах воєнного стану через молодіжні ініціативи та UPSHIFT», яку реалізує ГО «СКЦ Задзеркалля» у партнерстві з дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ за підтримки Іспанського агентства з міжнародного співробітництва в галузі розвитку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.