3

SKILLS LAB: УСПІШНА КАР’ЄРА

Як розвинути й вдосконалити навички, які необхідні молодим людям для побудови успішної кар’єри або початку власної справи? На це питання шукали відповіді студенти Олександрійського політехнічного фахового коледжу під час тренінгу «Skills Lab: успішна кар’єра», який відбувся 11 травня в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС.

Завдяки активній участі всіх присутніх у виконанні практичних вправ та завдань, роботі в групах, ефективній взаємодії під час «мозкових штурмів», учасники заходу освоїли інструменти ефективної комунікації, ведення переговорів, а також навчилися продуктивно працювати в команді, вирішувати конфлікти й розвивати лідерські здібності. Особливу увагу було приділено вправам на розвиток креативного мислення, роботу зі стресом та емоціями.  

Студенти отримали необхідні знання та освоїли певні компетенції, які сприятимуть їх самореалізації, підвищуватимуть можливості успішного працевлаштування та  конкурентоспроможності на ринку праці.

Проєкт «ВільноХаб» та новий напрямок з працевлаштування втілюється у межах програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки USAID Ukraine – USAID Україна – USAID Україна та виконується IREX in Ukraine.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.