«Сімейний альбом»

8 травня бібліотекарі Центральної міської бібліотеки ім. О. Пушкіна побували на презентації книги Тані Світлої «Сімейний альбом».

На зустріч з поетесою прийшли численні її друзі, однокласники та багато творчих людей- аби розділити радість творчого успіху. Присутні доторкнулися душею і серцем до світу духовного, світу любові, добра і краси.

В цій збірці історії, мрії, надії, роздуми, розпач і радість. Вірші про кохання, сім’ю, дітей, онуків, батьків, Україну. Тетяна Світла декламувала вірші, які бентежили душу слухачів, наповнювали серця добром, любов’ю до людей, батьків та навколишнього світу. Зі сльозами на очах присутні слухали вірші присвячені подіям на Сході України: «Аеропорт(242 доби)», «Іловайськ», «Синам» та інші.

Душевності та ліричності дійству надали музичні композиції, які прозвучали у виконанні Катерини Мурашки, студентки Олександрійського коледжу культури та мистецтв.

Закінчилася зустріч щирими побажаннями авторові творчого натхнення і не забувати, що шанувальники її таланту чекають на нові книги. Зустріч була теплою, надзвичайно зворушливою та залишила багато приємних вражень.

Приємним подарунком для користувачів Центральної міської бібліотеки ім. О. Пушкіна стала збірочка Тані Світлої «Сімейний альбом» з автографом автора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.