Серпантин бібліотечних пригод

Кого ми зазвичай хочемо бачити на свято? Звичайно рідних і близьких людей.

Бібліотекарі дитячої бібліотеки працюють заради і для своїх маленьких чомусиків. За роки спільної праці з навчальними закладами міста, вони стали як рідні.

Тож, 30 вересня, у своє професійне свято, бібліотекарі центральної міської бібліотеки для дітей ім.Ю.Гагаріна запросили на бібліо-вікенд «Серпантин бібліотечних пригод» школярів 1-2 класів НВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей).

Дружно, весело, пізнавально та грайливо провели разом час. З порогу їх зустріла чорна кішка та провела казковою країною добра, поваги та ввічливості. Наперекір тому, що говорять про чорних котів, Мурка принесла дітям безліч позитивних емоцій та святковий настрій.

Під час подорожі, всі присутні зустрілися з мудрим Дубом, який розважав малечу загадками; підступною бабусею Ягусею, яка перевірила знання казок; веселими жабенятами, що вчили гостей своїх пісень. Також, разом з казковими персонами діти готували смачні страви, показували свою спритність у стрибках по лататтю та загадували свої бажання з допомогою магічної кулі.

А ще бібліотекарі запропонували огляд привабливих, чарівних, захоплюючих казок, а граючи у «Шоу ерудитів» малеча мала змогу продемонструвати свої знання, кругозір, кмітливість та логічні здібності з різних сфер знань. По завершенні зустрічі всі охоче поринули у танок.

Декілька годин бібліо-вікенду промайнули дуже швидко, але ми впевненні, що таке дивовижне і фантастичне свято не залишить байдужими до книги і читання кожного, хто переступає поріг і потрапляє до храму наук та мудрості.

У легкій ігровій формі бібліотекарі довели учням необхідність бібліотеки в їх житті. Свято пройшло в рамках реалізації проекту «Корекційно-розвиваюча студія «Сонячні зайчики», який підтриманий Британською Радою в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.