Самостійна, незалежна і багата, і безмежна мова українська

Рідна мова – це та ланка, яка поєднує людину з її країною, її народом, з попередніми поколіннями.

Рідна мова вміщує в собі традиції, історію, поезію, саму душу народу. В усі часи мова була й залишається важливим елементом самосвідомості, має величезну роль в житті та історії народу. Любити, шанувати і плекати рідну мову – святий обов’язок кожного українця.

До Дня української писемності та мови, працівники бібліотеки-філії №3 для дітей влаштували мовознавчий турнір «Самостійна, незалежна і багата, і безмежна мова українська» для учнів 5-Г класу НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Г.Шевченка ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв». Бібліотекар розповіла дітям про важливість збереження традицій, вивчення рідної мови, про красу українського слова, ознайомила дітей з творцями української писемності та відзначила важливу роль української мови у формуванні нашого суспільства.

Під час заходу діти показали гарне знання творів української літератури (українських народних казок, творів І. Франка, В.Нестайка); продемонстрували хороші знання з української мови, мали можливість пригадати та продовжити прислів’я про книгу та мову; відповідали на загадки. А також п’ятикласники взяли участь у конкурсі «Мова наша калинова».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.