Родинні посиденькими«З родини йде життя людини»

Родина – це безпечний і затишний рідний дім, а родинне тепло, й уроки життя – це те, що людина бере із собою в усі дорослі шляхи.

Саме у родині ми знаходимо духовні сили, наснагу, підтримку та оптимізм. З сім’ї розпочинається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина.

Бібліотека, особливо сільська – це прекрасне місце для заходів, спрямованих на залучення членів сімей, їх згуртування і усвідомлення важливо спільного проведення часу.

Тому до Дня родини в Україні Головківська бібліотека-філія запросила дітей та батьків на родинне свято «З родини йде життя людини».

Родини Коваленків, Луценків, Карпушиних, Калюжних чудово провели час у бібліотеці.

Під час свята розповідь йшла про сім’ю, про важливість миру і злагоди, взаєморозуміння, поваги, кохання, вірності, теплоти, затишку між батьками та дітьми. Звучали красномовні українські та зарубіжні прислів’я та приказки про родинні стосунки.

Кожна сім’я склала своє родовідне дерево, продемонструвавши тісний зв’язок поколінь. Батьки та діти позмагалися родинами у конкурсі ерудитів та переглянули цікаву книжкову виставку «Читаємо всією сім’єю». Адже сімейне читання передбачає спілкування родини, виникнення і зміцнення невидимих чудесних духовних зв’язків між людьми, має неповторний бібліотерапевтичний ефект.

Окрасою свята став виступ аматорського колективу Головківського СБК «Україночка» з піснею «Українська родина».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.