Протидія булінгу

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу триває із 16 до 20 вересня. Про це йдеться на сторінці Міністерства юстиції України у Facebook.

“Друзі, цей тиждень у нас присвячений протидії булінгу. Сьогодні ми будемо розповідати, як відрізнити булінг від звичайного конфлікту та які види булінгу існують”, – йдеться в повідомленні.

У Мін’юсті нагадують, що 18 грудня 2018 року було ухвалено закон України №2657-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)”, яким закріплено поняття булінгу (цькування) та встановлено адміністративну відповідальність за його вчинення.

Підставою для ухвалення закону стала поширеність випадків булінгу серед школярів.

Не лишилася осторонь цієї події і центральна міська бібліотека для дітей, в якій 20.09.2019 було проведено в межах проекту Міністерства юстиції України «Я маю право» захід «Протидія боулінгу». На зустріч з учнями 8-го класу ОНВК було запрошено фахівця Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Лунгу-Лягушу Анну Олексіївну, яка пояснила дітям чим відрізняється булінг від конфлікту, та його різновиди. Потім учні отримали завдання де вони повинні були з різних ситуацій визначити де конфлікт а де булінг, якщо останній, то назвати його вид. Діти дуже активно обговорювали завдання, а потім коментували, чому саме так вирішили. Анна Олексіївна коментувала відповіді з правової точки зору. В кінці заходу діти подякували Анні Олексіївні за отриману корисну інформацію та  цікаві факти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.