1

Проєкт соціальної дії «БІБЛІОНЯНЯ online

30 червня 2021 року завершився проєкт соціальної дії «БІБЛІОНЯНЯ online» на базі Олександрійської центральної бібліотеки для дітей, який підтриманий Британською Радою в Україні в рамках проєкту «Активні громадяни».

БІБЛІОНЯНЯ online» спрямувала свою діяльність на подолання емоційного та психологічного напруження дітей та їх батьків в період подолання пандемії Covid-19, організацію корисного дозвілля, спілкування, навчання та збереження здоров’я дітей (в т.ч. дітей з особливими потребами та дітей, що потребують соціального захисту) шляхом проведення онлайн-заходів.

З січня 2021 року по червень 2021 року щомісячно організовувалися та проводилися: костюмовані онлайн-читання популярних дитячих творів та казок, лялькові вистави в онлайн-форматі, віртуальні зустрічі з соціальним працівником Немовим В., rелакс-time з бібліозоопарку «Zooцікавинки», інтерактивні вікторини та онлайн-ігри «Бібліоігротека», відеоролики майстер-класів «Майданчик дитячої творчості», онлайн-, офлайн-заняття з програмування в Code Club та з робототехніки в Робоклубі, віртуальні виставки дитячих малюнків та творчих робіт дітей тощо.

Протягом дії проекту соціальної дії було:

 підготовлено – 26 онлайн-занять; 6 інтерактивних ігор; 27 відеороликів; 8 віртуальних виставок творчих робіт;  охоплено понад 10 000 людей в соціальних мережах;  126 дітей – стали учасниками онлайн- та офлайн- занять з програмування в Code Club та з робототехніки в Робоклубі;  19 батьків та вчителів долучилися до створення відеороликів та підготовки онлайн-заходів, занять, зустрічей;  2 231 особа (діти та батьки) «вподобали» в соцмережах онлайн-заходи проєкту: лялькові вистави, майстер-класи, голосні читання, релакс-time «Zooцікавинки» та ін.;  понад 700 осіб (діти та батьки) відвідали офлайн-заходи: майстер-класи, творчі зустрічі, лялькові вистави, години спілкування та читання, свята, ігрові програми тощо;  більше 50 осіб взяли участь у підготовці та проведенні лялькових вистав, майстер-класів;  60 дітей стали учасниками «голосних читань» популярних дитячих творів;  понад 150 дітей та батьків прийняли участь у конкурсах творчих робіт та дитячого малюнку.

проекту закінчилася, а робота бібліотеки для дітей в цьому напрямку продовжується. В майбутньому плануємо залучити близько 1 000 осіб (дітей та батьків) до організації, проведення та участі в онлайн- та офлайн-заняттях і заходах для дітей за проєктом Бібліоняня (в т.ч. з особливими потребами та тих, які потребують соціального захисту).

Любі наші читачі, батьки, вчителі, вихователі запрошуємо вас до центральної міської бібліотеки для дітей (пр. Соборний, 102) зі своїми побажаннями та пропозиціями. Ми любимо наших користувачів і завжди прислухаємось до їх потреб!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.