22

Презентація літературного часопису «Олександрійські дзвони»

30 червня, в затишній читальній залі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС зібралися друзі, колеги, гості, справжні поціновувачі поезії та любителі книг на презентацію першого випуску літературного часопису «Олександрійські дзвони».

Упорядником часопису є юна письменниця Аліна Шевченко, автором історичної довідки − краєзнавець Надія Жахалова. Це видання насичене, змістовне, у нього увійшли багато прозових і поетичних новинок з сучасного літературного процесу.

До книги увійшли твори 23 авторів із 12 областей України. В даному виданні можна насолодитися творами Любові Сердучин, Олександра Гунька, Любові Кислюкової, Петра Коробчука, Світлани Фесенко та багатьох інших майстрів слова.

Відрадно, що серед авторів є і наша землячка: Тамара Аноко, авторка поетичних збірок і прозових творів.

Під час презентації часопису з різних куточків України долучилися до спілкування автори через Zoom: Олена Павленко, Тетяна Зеленчук, Лана Місячна, Олена Гребінюк, Лілія Закусило, Світлана Фесенко та інші.

Завершилася презентація автограф-сесією для присутніх та побажаннями авторам нових творчих літературних здобутків.

Тож, чекаємо в бібліотеках міста новий літературний часопис «Олександрійські дзвони». Сподіваємося, що презентоване видання стане настільною книгою не тільки для любителів поезії, але і для професіоналів, які прагнуть пізнати все розмаїття української лірики та прози.

2 Коментарі

Generate High-Quality Posts Відповіcти

Artificial intelligence creates content for the site, no worse than a copywriter, you can also use it to write articles. 100% uniqueness,7-day free trial of Pro Plan, No credit card required:). Click Here:👉 https://stanford.io/3HrAujq

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.