Правова година «Правові орієнтири – для кожної дитини»

Правове виховання учнів – одне з глобальних завдань в сучасному суспільстві. Озброєння учнів знаннями законів, підвищення їх юридичної обізнаності, систематичне інформування їх про актуальні питання права – це те підґрунтя, на якому формується правова свідомість.

Вони допомагають учням співвідносити свої вчинки і поведінку своїх товаришів не лише із загальновідомими моральними нормами, а й з вимогами законів, коригувати свою поведінку, змінювати її у правильному напрямі.

«Правові орієнтири – для кожної дитини», саме під такою назвою бібліотекарі центральної міської бібліотеки спільно з фахівцем Олександрійського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анною Лунга-Лягушою в рамках проекту «Я маю право», провели правову годину для учнів Олександрійської гімназії-інтернату – школи мистецтв. В ході якої діти розглянули основні права із Конвенції про права дитини, прослухали інформацію про порядок оформлення паспорту громадянина України до 14 років та переглянули відеоролик «Права і обов’язки дитини».

Щоб закріпити отримані знання всі присутні отримали правові буклети «Безоплатна правова допомога» та «Твої права – твій надійний захист».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.