Подорож країною Книголенд

Сьогодні у бібілотеки з’явились нові друзі – допитливі і активні! Це вихованці Єпархіальної православної недільної церкви, які разом зі своїми вихователями та батьками вперше завітали до Центральної міської бібліотеки для дітей ім.Ю.Гагаріна.

І ми цьому дуже раді, адже маємо що запропонувати малечі – багато цікавих і барвистих книжок, а також популярних періодичних видань.

Маленькі «чомусики» і «запитайлики» дізналися від бібліотекарів під час екскурсії «Подорож країною Книголенд» про походження слова «бібліотека», про фонд книгозбірні, про Правила поводження з книгою, про те, як потрібно вести себе у бібліотеці, а чого не слід робити. Крім того, пройшлися вулицями нашого «казкового містечка» – бібліотеки. Заглянули до «чарівних палаців» – стелажів, на яких живуть друзі дітвори – книжки.

Цікавим доповненням екскурсії стала лялькова вистава «Дівчинка Вередуля» та аукціон загадок.

Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили усміхнені обличчя наших маленьких читачів та їх слова вдячності.

І нехай це було тільки перше знайомство з бібліотекою, та свято пройшло в теплій, дружній атмосфері.

Закінчилась екскурсія побажанням бібліотекарів: «Завітайте до нас ще, любі дітки! Бібліотека чекає з радістю вас. До нових зустрічей!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.